- netrisk.hu
- /
- Utazás
- /
- Utasbiztosítások értékelése
- /
- Adria termék értékelése
Adria termék értékelése
4.82 / 19425 értékelés
2015. június óta
4.83 / 3729 értékelés
2015. június óta
-
53256 értékelés
-
4392 értékelés
-
344 értékelés
-
23 értékelés
-
134 értékelés
Utazás előtt:
Utazás alatt:
Utazás után:
Nem történt az utazás során probléma . Bátran ajánlom.
Utazás előtt:
Rendkívül gyorsan volt szükségünk biztosításra , elutazás előtt jutott eszünkbe, hogy kössünk. Az online kötési lehetőség, a munkaidőn kívüli elérhetőség megkönnyítette a folyamatot. Ár és érték viszonylatában a legjobbat sikerült megkötni. Megnyugtató érzés biztosítottnak érezni magunkat a nyaralás ideje alatt külföldön is. Mindig azt gondolja az ember, hogy vele nem történhet baj, de így a biztos.
Utazás alatt:
Nem történt a nyaralás ideje alatt semmilyen esemény, de a biztonságtudatot növelte az, hogy tudtuk baj esetén sem maradnánk segítség nélkül.
Utazás után:
Nem kellett kárigényt benyújtanunk, szerencsére nem történt az utazás során semmilyen rendkívüli esemény, ami alapul szolgált volna erre. Sicher ist sicher... jobb előre bebiztosítottnak lenni és nyugodtan nyaralni, mint később bánkódni. Az utazás árához képest kis tétel volt a biztosítás összege, nem érdemes ezen spórolni, de ha gond lett volna, akkor sokat megtakarított volna nekünk a biztosítás.
Utazás előtt:
Olcsó mindenre kiterjed
Utazás alatt:
Nem volt rá szükség!
Utazás után:
Nem volt kár
Utazás előtt:
Ár-érték arány megfelelő.
Utazás alatt:
Utazás után:
Már többször is megvásároltuk ezt a biztosítást. Eddig még nem kellett igénybe vennünk, de megnyugtató volt, hogy van.
Utazás előtt:
Utazás alatt:
Nem történt káresemény.
Utazás után:
Nem volt kár igényem, nem léptem kapcsolatba a biztosítóval.
Utazás előtt:
Biztonságot adó, jó biztosítás, kedvező áron.
Utazás alatt:
Utazás után:
Utazás előtt:
Nagyon gyorsan tudtam megkötni az utasbiztosítást. Ugyanolyan egyszerűen, mint a többi biztosításomat. Köszönöm!
Utazás alatt:
Utazás után:
Utazás előtt:
Megfelelő.
Utazás alatt:
Utazás után:
Utazás előtt:
Minden online ment, ügyfélszolgálatra nem volt szükség... így gond sem lehetett vele :)
Utazás alatt:
Hála Istennek, nem volt szükség a biztosításra, ezért hibátlan volt
Utazás után:
nem volt kárigény, így prrobléma sem lehetett!
Utazás előtt:
Ár /érték arány alapján kerestünk biztosítót. Számunkra ez maximálisan megfelelt!
Utazás alatt:
Utazás után: