- netrisk.hu
- /
- Utazás
- /
- Utasbiztosítások értékelése
- /
- Adria termék értékelése
Adria termék értékelése
4.82 / 19420 értékelés
2015. június óta
4.83 / 3725 értékelés
2015. június óta
-
53252 értékelés
-
4392 értékelés
-
344 értékelés
-
23 értékelés
-
134 értékelés
Utazás előtt:
Utazás alatt:
Utazás után:
Minden rendben volt, szerencsére káresemény nem történt.
Utazás előtt:
Ár-érték arányban nagyon jónak tűnt a megtalált biztosítás, a Netrisket pedig szeretem, többnyire itt kötöm az utazási biztosításaimat.
Utazás alatt:
Az utazás alatt szerencsére nem történt káresemény.
Utazás után:
Engem mindig megnyugtat ha van utasbiztosításom, és most egy nagyon jó ár-érték arányút találtam. Szerencsére nem kellett használnom.
Utazás előtt:
Ezt találtuk a legideálisabbnak a család számára
Utazás alatt:
Szerencsére nem volt szükségünk segítségre, de sokkal nyugodtabban utaztunk így :)
Utazás után:
Szerencsére nem volt szükségünk segítségre, de sokkal nyugodtabban utaztunk így :) Mindneképp megkötném újra, ha utazásra kerülne a sor.
Utazás előtt:
Rendben volt.
Utazás alatt:
Utazás után:
Nem történt káresemény.
Utazás előtt:
Korábban is kötottem már itt utasbiztosítást és ár érték arányban nekem a legjobb volt.
Utazás alatt:
Szerencsére nem volt szükségem a szolgáltatás igénybe vételére.
Utazás után:
Nem volt kárigényem.
Utazás előtt:
Korrekt, könnyen áttekinthető, egyértelmű, ár/érték arány nagyon jó.
Utazás alatt:
Utazás után:
Nem történt biztosítási esemény.
Utazás előtt:
Könnyű volt a megkötés. Jó volt az ajánlat.
Utazás alatt:
Utazás után:
Utazás előtt:
legjobb ár/érték arány és legtöbbet nyújtották
Utazás alatt:
Utazás után:
szerencsére nem kellett igénybe venni
Utazás előtt:
Szerencsére nem volt szükség a megkötésen kívül más intézkedésre, azonban a kedvező ár alapján nem veszteségként érzékeljük a szolgáltatást.
Utazás alatt:
A biztonság tudata megnyugtató.
Utazás után:
Utazás előtt:
Alacsony ár ,viszont cserébe alacsony kockázatviselés! Pl.:Gépjárműre 75000 ft szállítási költség nagyon kevés ..
Utazás alatt:
Nem volt szükségünk rá ,ezért nem is tudom értékelni.
Utazás után: