- netrisk.hu
- /
- Utazás
- /
- Utasbiztosítások értékelése
- /
- Prémium termék értékelése
Prémium termék értékelése
4.8 / 2744 értékelés
2015. június óta
4.81 / 1873 értékelés
2015. június óta
-
51648 értékelés
-
4163 értékelés
-
323 értékelés
-
210 értékelés
-
129 értékelés
Utazás előtt:
Gyors, pontos ügyintézés, teljeskörű fedezet.
Utazás alatt:
Utazás után:
Utazás előtt:
A termék az igényeimnek megfelelt, ár/érték aránya jó, a biztosítási feltételek érthetőek. ( ellenkező esetben nem ezt a biztosítást választottam volna)
Utazás alatt:
Utazás után:
Utazás előtt:
Tökéletes
Utazás alatt:
Utazás után:
Utazás előtt:
Teljes mértékben meg voltam elégedve.
Utazás alatt:
Utazás után:
Utazás előtt:
Könnyen elérhető. Gyorsan megköthető. A legjobbat szerettem volna az először külföldre utazó kamaszom részére.
Utazás alatt:
Utazás után:
Utazás előtt:
Megfelelőnek találtam.
Utazás alatt:
Szerencsére nem kellett igénybe venni a szolgáltatást.
Utazás után:
Nem adtam be kárigényt.
Utazás előtt:
Egy egyszerű kérdésre nem tudott válaszolni az ügyfélszolgálatos, 4 további kollegához kapcsoltak, ez 15 perc volt. Az utolsó kollega visszahívást ígért, aki néhány órával később vissza is hívott, és megadta a kérdésemre az egyszavas választ.
Utazás alatt:
Utazás után:
Utazás előtt:
A biztosítást az elutazás előtt egy nappal kötöttem. Minden rendben ment, a fizetés után 1 perccel már a fiókomban is volt a kötvény.
Utazás alatt:
Utazás után:
Utazás előtt:
Szerencsére nem volt szükség a biztosítás igénybevételére.
Utazás alatt:
Utazás után:
Utazás előtt:
Prémium biztosítást választottam, bíztam benne.... de hiba volt.
Utazás alatt:
Az online bejelentett kárigényre még 2 hét múlva sem küldtek visszaigazoló emailt. Telefonon egyik ügyintéző a másikhoz kapcsolt, érdemi tájékoztatást nem kaptam.
Utazás után:
Itthoni többszöri telefonos érdeklődésre csak annyi volt a válasz, hogy látják a kárigényt. Továbbra is csak várom az értesítésüket. Meggondolom, hogy a többi biztosításomat is átviszem másik céghez. Az eddigi "teljesítményük" után nem tudom jó szívvel ajánlani.