Vakok, gyengénlátók számára

Nyitott pozíciók a Netrisk.hu Zrt.-nél

A Netrisk.hu Zrt

Online marketing munkatárs

kollégát keres

A leendő munkatárs feladatai:

  • Részvétel a cég online kampányainak tervezésében és lebonyolításában
  • Kampányok értékelése, analitikák, statisztikák, kutatások elkészítése
  • PPC tevékenység támogatása és menedzselése
  • Social média tevékenység támogatása, csatornák menedzselése (pl.: Facebook)
  • E-DM tevékenység támogatása
  • Kapcsolattartás az ügynökségekkel, alvállalkozókkal
  • A vállalat online felületeinek menedzselése, fejlesztése
  • Marketinget érintő IT-fejlesztések koordinálása
  • A marketing tevékenységhez kapcsolódó adminisztráció
  • A marketing vezető munkájának támogatása a napi munkavégzés során

A jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 2-3 év biztosítási, banki vagy telekommunikációs online marketing területen szerezett munkatapasztalat
  • Kreativitás, önállóság, ügyfélközpontú marketingszemlélet
  • Google Analytics és Adwords haladó szintű ismerete
  • Közösségi média haladó szintű ismerete (Facebook, Google+)
  • HTML, CSS szerkesztési ismeret
  • Office programok magas szintű ismerete, ezen belül magabiztos Excel használat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Fejlett, kreatív íráskészség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Előnyök:

  • Képszerkesztő programok ismerete (pl. Photoshop)
  • SQL ismeret
  • Új technológiák és webmarketing trendek ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Széleskörű, folyamatos szakmai fejlődés
  • Színvonalas munkakörülmények
  • Fiatalos munkahelyi légkör

Munkaidő:
Teljes munkaidő, napi 8 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: orkenyi.eszter@netrisk.hu
Gyorslinkek