Vakok, gyengénlátók számára

Nyitott pozíciók a Netrisk.hu Zrt.-nél

A Netrisk.hu Zrt több, mint 20 éve működő piacvezető biztosítási portál.

Back Office csapatunkba tapasztalattal rendelkező munkatársakat keresünk

Ügyfél manager

pozícióba

Olyan jelentkezőket várunk, akik képesnek érzik magukat az alábbi feladatok elvégzésére:

  • Segítségnyújtás ügyfeleknek, megkeresések megválaszolása főleg írásban, esetenként telefonon
  • Az ügyfelek által beküldött dokumentumokkal kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Adott problémák felelősségteljes megoldása, nyomon követése
  • Szerződéskezelés, módosítások elvégzése, kapcsolattartás biztosítókkal

Ezen kívül elvárás a jelentkezőtől:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Önállóság, precizitás, segítőkészség
  • Csapatban történő munkavégzés képessége

Előnyként értékeljük:

  • A biztosítási tapasztalatot
  • Független biztosításközvetítői vizsga vagy felsőfokú iskolai végzettség meglétét
  • Ügyfélszolgálati tapasztalatot
  • Humorérzéket

Amit kínálunk:

  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Fiatalos, segítőkész csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, stabil jövőkép
  • Betanulás (kb. fél év) után a feladatok egy része otthonról is végezhető

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Önéletrajzát az orkenyi.eszter@netrisk.hu e-mail címre várjuk.
Gyorslinkek

A www.netrisk.hu olyan biztosítási szerződések értékesítését végző internetes összehasonlító felület, amely a szerződések összehasonlításán túl az ügyfél által kiválasztott biztosítási szerződés megkötésének kezdeményezésére is alkalmas. Az oldalon kötelező gépjármű-felelősségbiztosítás (kgfb), autós kiegészítő biztosítás, casco (személygépjárműre, motorra és tehergépjárműre 3,5 tonna össztömegig), lakásbiztosítás, utasbiztosítás és útlemondási biztosítás köthető. Tájékoztatjuk, hogy az összehasonlító funkció nem alkalmas az összetett, bonyolult vagy az átlagostól eltérő egyedi kockázatokat lefedő biztosítási fedezetek és szolgáltatások ajánlására. Az oldal a kgfb termék kivételével nem hasonlítja össze a piacon elérhető összes biztosítási szerződést. Egyedi igényekre, kockázatokra irányuló biztosításokkal kapcsolatban kérjük keresse telefonos ügyfélszolgálatunkat. Vállalkozói vagyon-, felelősség- és csoportos biztosításokra vonatkozó igényét a Netrisk Agent szolgáltatásunk keretében online is jelezheti.

A www.netrisk.hu weboldalt a Netrisk.hu Első Online Biztosítási Alkusz Zrt. (rövidített neve: Netrisk.hu Zrt.) üzemelteti, független biztosításközvetítői tevékenységért maga felel, az esetlegesen okozott kárért vagy sérelemdíjért szakmai felelősségbiztosítója, a Generali Biztosító Zrt. áll helyt. Az üzemeltetőről további információt a Rólunk menüpontban talál. A weboldal használatával Ön elfogadja a Felhasználási Feltételekben foglalt valamennyi feltételt.

A www.netrisk.hu oldalon az üzemeltető a biztosításközvetítésen túl egyéb más tevékenységet (pénzügyi szolgáltatások hirdetése, pénzpiaci többes ügynöki tevékenység, távközlési szolgáltatások közvetítése) is végez.