Vakok, gyengénlátók számára

Nyitott pozíciók a Netrisk.hu Zrt.-nél

A Netrisk.hu Zrt több, mint 20 éve működő piacvezető biztosítási portál.

Back Office csapatunkba tapasztalattal rendelkező munkatársakat keresünk

Ügyfél manager

pozícióba

Olyan jelentkezőket várunk, akik képesnek érzik magukat az alábbi feladatok elvégzésére:

  • Segítségnyújtás ügyfeleknek, megkeresések megválaszolása főleg írásban, esetenként telefonon
  • Az ügyfelek által beküldött dokumentumokkal kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Adott problémák felelősségteljes megoldása, nyomon követése
  • Szerződéskezelés, módosítások elvégzése, kapcsolattartás biztosítókkal

Ezen kívül elvárás a jelentkezőtől:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Önállóság, precizitás, segítőkészség
  • Csapatban történő munkavégzés képessége

Előnyként értékeljük:

  • A biztosítási tapasztalatot
  • Független biztosításközvetítői vizsga vagy felsőfokú iskolai végzettség meglétét
  • Ügyfélszolgálati tapasztalatot
  • Humorérzéket

Amit kínálunk:

  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Fiatalos, segítőkész csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, stabil jövőkép
  • Betanulás (kb. fél év) után a feladatok egy része otthonról is végezhető

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Önéletrajzát az orkenyi.eszter@netrisk.hu e-mail címre várjuk.
Gyorslinkek