Vakok, gyengénlátók számára

Nyitott pozíciók a Netrisk.hu Zrt.-nél

A Netrisk.hu Zrt 1994 óta működő, piacvezető biztosítási portál a piacon. Back Office csapatunkba tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk

Ügyfél manager

pozícióba

Olyan jelentkezőket várunk, akik kiemelkedőek az alábbi feladatok elvégzésében:

  • Személyes és telefonos kapcsolattartás Ügyfelekkel és partnerekkel
  • Benyújtott kérelmekkel kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Adott problémák felelősségteljes megoldása, nyomon követése
  • Támogatás, segítségnyújtás Ügyfeleknek
  • Kapcsolattartás a biztosítókkal

Ezen kívül rendelkezni kell:

  • Középfokú iskolai végzettség független biztosításközvetítői vizsgával vagy felsőfokú iskolai végzettséggel
  • Minimum egy év ügyfélszolgálati tapasztalattal
  • Jó kommunikációs készséggel szóban és írásban
  • Ügyfélorientált gondolkodásmóddalong
  • Önállósággal, precizitással
  • Haladó szintű Word, Excel ismeretekkel

Előnyként értékeljük:

  • A biztosítási tapasztalatot

Amit kínálunk:

  • Színvonalas munkakörnyezet agilis csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Teljesítmény elismerése
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil jövőkép, megbízható háttér

Munkavégzés helye:
  • Budapest, XIII. kerület

Önéletrajzát az orkenyi.eszter@netrisk.hu e-mail címre várjuk.

Gyorslinkek