Vakok, gyengénlátók számára

Nyitott pozíciók a Netrisk.hu Kft.-nél

A Netrisk.hu Kft. Magyarország piacvezető biztosítási portálja. Online sales csapatunkba

Termékmenedzser munkatársat

keresünk

Ezekre a feladatokra számíthatsz nálunk:
  • a hozzád rendelt biztosítási termékkel és azzal összefüggő online értékesítési folyamat kialakításához, fejlesztéséhez kapcsolódó feladatok (pl. adat-, információ gyűjtés, fejlesztési specifikáció készítés stb.) ellátása,
  • a termék működésének rendszeres tesztelése,
  • együttműködés a fejlesztési és működtetési folyamatban résztvevő területekkel, partnerekkel,
  • online folyamatok rendszeres tesztelése, ezek eredményéről jelentés készítés, feltárt problémák megoldása, megoldások menedzselése,
  • termékértékelések elemzése, összegzése, javaslattétel módosításokra,
  • termék-megfelelősség rendszeres vizsgálata,
  • szolgáltatási táblák karbantartása,
  • segítségnyújtás és információ szolgáltatás az értékesítéssel foglalkozó társterületek számára,
  • közreműködés oktatási segédanyagok készítésében,

  • felsőfokú (közgazdasági/informatikai/műszaki) végzettséggel vagy középfokú végzettséggel és releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel,
  • kiválóan kommunikálsz szóban és írásban,
  • haladó szinten kezeled az az MS Office programokat,
  • képes vagy önállóan és csapatban is dolgozni,
  • jó elemzői képességgel rendelkezel,
  • felelősségteljes döntéseket tudsz hozni.

Előnyt jelent, ha...

  • van termékmenedzseri vagy biztosítás értékesítési területen szerzett tapasztalatod,
  • ismered az online piacot.

Nálunk

  • Színvonalas körülmények között dolgozhatsz,
  • lehetőséged van szakmai tudásod folyamatos fejlesztésére,
  • elismerjük teljesítményed és
  • hosszú távon tervezünk veled.
A munkavégzés helye:
Budapest XIII. kerület, Madarász Viktor utca

A pozícióra jelentkezni magyarnyelvű, fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel, a bruttó fizetési igény megjelölésével lehet a cseh.anett@netrisk.hu címen.

Gyorslinkek