Vakok, gyengénlátók számára

Az amerikai tulajdonú, 28 éves múlttal rendelkező Netrisk Magyarország a kelet-közép-európai térség egyik legdinamikusabban fejlődő online vállalata, amely immár Ausztriában, Csehországban, Szlovákiában és Litvániában is jelen van. Piacvezető társaságunk fő profilja a biztosítás, de ezen kívül telekommunikációs szolgáltatásokat összehasonlító és használtautó hirdetési platformmal is rendelkezünk.

Folyamatosan bővülő biztosítási csapatunkba

Termék specialista

kollégát keresünk.

Mivel telnek majd a munkanapjaid, ha téged választunk?

  • Folyamatosan részt veszel a biztosítási termékek fejlesztésében, valamint az online értékesítési folyamatok (pl. a kalkulátoraink) kialakításában
  • Rendszeresen tartod a kapcsolatot a feladataidhoz kapcsolódó társosztályokkal és partnerekkel
  • Részt veszel a termékek és folyamatok rendszeres tesztelésében, valamint elemzéseket készítesz
  • Javítási és fejlesztési javaslatokat dolgozol ki

Mit várunk el tőled?

  • 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalatot
  • Kiváló kommunikációs készséget, szóban és írásban egyaránt
  • Jó elemzői, valamint felelősségteljes döntéshozatali képességet
  • Előnyt jelent, ha ismered az online piacot

Mit kínál neked a Netrisk Magyarország?

  • Versenyképes juttatási csomagot
  • Stabil vállalati hátteret
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes, változatos feladatokat
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Kiváló munkakörnyezetet, jó csapatot
  • Rugalmas munkaidőt
  • Home Office lehetőséget

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Munkaidő: Teljes munkaidő

Önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a hr@netriskmagyarorszag.hu email címre várjuk.

Az Álláspályázatokra vonatkozó adatkezelési tájékoztatót az alábbi linken találod: „https://www.netrisk.hu/file2130_allaspalyazati_adatkezelesi_tajekoztato_20210201.pdf” Kérjük, csak az adatkezelési tájékoztató tudomásulvétele esetén küldd el jelentkezésedet Társaságunkhoz.
Gyorslinkek
Segíthetünk?
+36 1 413 3480
Hívható:
Hétfő 8:00 - 20:00
Kedd - Csütörtök 8:00 - 18:00
Péntek 8:00 - 16:00