Vakok, gyengénlátók számára

Nyitott pozíciók a Netrisk.hu Kft.-nél

Ha olyan álláslehetőségre bukkansz, ahol a biztosítási, banki és telekommunikációs szektorban egyszerre szerezhetsz releváns munkatapasztalatot, akkor jelentkezel?

Naná! Nem kérdés, hogy beküldesz egy CV-t!

A Netrisk.hu Kft. Magyarország piacvezető biztosítási alkusza, a Bankkalkulátor.hu és a Telenet.hu tulajdonosa.

Tevékenységünket főként online platformon végezzük, ami a világ egyik legdinamikusabban fejlődő iparága.

Tarts velünk, mi már várjuk a jelentkezésed!

SQL FEJLESZTŐ / RIPORTING SZAKÉRTŐ

FŐ FELADATOK:
  • Üzleti igények alapján MSSQL alapú szegmentációk, lekérdezések tervezése és kivitelezése
  • Meglévő adatbázis műveletek (lekérdezések, tárolt eljárások) továbbfejlesztése, optimalizálása
  • Folyamatos monitorozás, statisztikák és elemzések elkészítése
  • Eseti lekérdezések, riportok készítése
TÉGED VÁRUNK, HA:
  • Már van legalább 2-3 év adatbányász területen szerezett tapasztalatod (biztosítói / banki / telekommunikációs háttér előnyt jelent)
  • Felsőfokú szakirányú (IT vagy közgazdasági) végzettséged van
  • Önálló, precíz munkavégzés, jó problémamegoldó képesség jellemez
AMIT KÍNÁLUNK:
  • Próbaidő után távmunka lehetősége
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Széleskörű szakmai fejlődés
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Színvonalas munkakörülmények
MUNKAIDŐ:

Teljes munkaidő, napi 8 óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, XIII. kerület

Önéletrajzodat a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: hr@netrisk.hu

Gyorslinkek