Vakok, gyengénlátók számára

Kedves Ügyfeleink!

A járványhelyzetre való tekintettel személyes ügyfélszolgálatunk működését ideiglenesen felfüggesztettük. Telefonon keresztül lehetőség van teljeskörű ügyintézésre, forduljon hozzánk bizalommal a +36-1-413-3480 vagy a +36-30-344-0100 telefonszámon!

Nyitott pozíciók a Netrisk.hu Kft.-nél

Medior/Senior PHP full stack fejlesztő (Budapest, remote)

Hosszútávon biztonságos munkahelyet keresel? Szeretsz komplex problémák megoldásában elmélyülni? Szeretnél egy nagyszabású technológiai megújítási projekt részese lenni, ahol új technológiákkal és kihívásokkal találkozhatsz és rengeteget tanulhatsz?

A Netrisk.hu Magyarország piacvezető online biztosítási alkusza 26 éves múltra tekint vissza. Új, amerikai tulajdonosunkkal és a Biztosítás.hu-val kiegészülve, stabil gazdasági alapokon állva bővítjük fejlesztőcsapatunkat annak érdekében, hogy a napi fejlesztési feladatok mellett a fejlesztési körülmények folyamatos javítására és rendszereink korszerűsítésre is jusson idő.

Feladataid lesznek:

A Netrisk.hu szoftveres rendszereinek (frontend, backend, backoffice rendszerek stb) fejlesztése, hibajavítása, fejlesztői támogatása.

Elvárásaink:

  • 5+ év fejlesztési tapasztalat,
  • 3+ év PHP fejlesztői tapasztalat,
  • 2+ év tapasztalat akármilyen más programnyelvben,
  • 3+ év relációs adatbázis tapasztalat (mysql, pgsql),
  • HTML/CSS ismeretek,

Előnyt jelent:

  • Szeretsz beszélni a feladataidról, szívesen segítesz másoknak, ha tanulsz valami új és érdekes dolgot, fontosnak érzed, hogy megoszd a kollégáiddal,
  • Alapos vagy és precíz, ragaszkodsz hozzá, hogy mindenki pontosan fogalmazzon,
  • Rendszeresen adsz és kapsz code reviewt, és nem csak azért mert muszáj,
  • Dolgoztál már legacy rendszerben,
  • Docker, CI/CD, GIT ismeretek,

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • biztos céges háttér,
  • hosszú távra szóló lehetőség,

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapesti irodában, igény esetén részlegesen távoli munkavégzésre

Magyar nyelvű önéletrajzot a pozíció megjelölésével a hr@netrisk.hu email címre várjuk.

Az állásajánlatra történő jelentkezéssel kapcsolatos adatkezelésről a Netrisk.hu oldalon az Adatvédelmi Tájékoztató 10. pontjában találsz információt. Kérjük, az adatkezelési szabályok tudomásulvétele esetén küldd el jelentkezésedet Társaságunkhoz.
Gyorslinkek