Vakok, gyengénlátók számára

Nyitott pozíciók a Netrisk.hu Kft.-nél

A Netrisk.hu Kft Magyarország piacvezető biztosítási alkusza. Az elmúlt 24 évben több, mint 1 millió ügyfélnek segítettünk megkötni a biztosítását. A biztosítási üzletágon kívül banki és távközlési szolgáltatásokat összehasonlító oldalunk is van.

Folyamatosan bővülő IT csapatunkba keresünk

Junior IT LVL1 üzemeltető

kollégát.

Felelősségi körök, feladatok:

  • Windows alapú irodai számítógépek és perifériák szoftveres támogatása, konfigurálása, telepítése
  • Nyomtatók, hálózati eszközök kezelése
  • Hibaelhárítás, hibák dokumentálása
  • Felhasználói életciklus minden mérföldkövének támogatása
  • Kollégákkal való szoros kapcsolattartás

Amit elvárunk:

  • Nem gond, ha pályakezdő vagy, sőt! Elegendő, ha elboldogulsz a Windows alapú számítógépek világában, a többire megtanítunk!
  • Magabiztosan, kedvesen, barátságosan kommunikálj úgy személyesen, mint telefonon és írásban.
  • Precízen végezd a felhasználók támogatását és a munkával kapcsolatos adminisztratív feladatokat
  • Gondolkozz logikusan, legyél lelkes, nyitott az új technológiákra vagy alternatívákra amikkel a felhasználók életét megkönnyítheted
  • Legyen használható középszintű angol nyelvtudásod
  • Saját munkáddal szemben legyél igényes

Előnyök:

  • Windows 7, Windows 10, Office 2016 ismerete
  • Windows szerver szolgáltatások (DHCP, DNS, AD, WSUS stb.) alapszintű ismerete
  • Windows alapú virtuális gépek alapszintű ismerete
  • Redmine vagy egyéb ticketing rendszerben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Magas szintű szakmai környezet
  • Széleskörű, folyamatos szakmai fejlődés
  • Jó munkaköri légkör

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Munkaidő: Teljes munkaidő, napi 8 óra

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el önéletrajzodat az orkenyi.eszter@netrisk.hu e-mail címre.

Az állásajánlatra történő jelentkezéssel kapcsolatos adatkezelésről a Netrisk.hu oldalon az Adatvédelmi Tájékoztató 10. pontjában találsz információt. Kérjük, az adatkezelési szabályok tudomásulvétele esetén küldd el jelentkezésedet Társaságunkhoz.
Gyorslinkek