Vakok, gyengénlátók számára

Nyitott pozíciók a Netrisk.hu Kft.-nél

A Netrisk.hu Kft. Üzlet- és termékfejlesztési csapatába tapasztalattal rendelkező

Projekt koordinátor munkatársat
keresünk

Feladatok:

  • Projektek teljes körű adminisztratív támogatása (megbeszélés szervezés, emlékeztetők készítése, státuszriportok írása, projekt dokumentáció készítés és frissítés stb.)
  • Részvétel projektben
  • Kapcsolattartás társosztályokkal és a projektben részvevőkkel; az információk szükség szerinti áramoltatása
  • Segítségnyújtás a társterületek és a projektekben részt vevők számára
  • Részvétel üzleti specifikációk írásba foglalásában
  • Statisztikák, kimutatások készítése
  • Adatgyűjtés szakmai anyagokhoz, projektekhez
  • Közreműködés oktatási segédanyagok készítésében
  • Új fejlesztések tesztelése, hibajavítások koordinálása
  • Projekt ütemtervek vezetése és felügyelete
  • A terület vezetőjének támogatása a napi munkavégzés során

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú vagy középfokú iskolai végzettség és legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Elkötelezettség az ügyfélélmény érdekében
  • Problémák gyors átlátása
  • Analitikus gondolkodás
  • MS Office programok magas szintű, gyakorlati ismerete (a kiválasztási folyamat során ellenőrzésre kerül)
  • Képesség önálló és csapatban való munkavégzésre
  • Kezdeményező hozzáállás
  • Szervezési és koordinálási képesség

Előny, de nem feltétel

  • IT területen szerzett tesztelési tapasztalat
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • Biztosítási termékek ismerete

Munkába állás kezdete:
Kiválasztást követően azonnal lehetséges

Amit kínálunk:

  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes jövedelem és próbaidő eltelte után cafeteria
  • Szakmai fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:
Budapest XIII. kerület, Madarász Viktor utca.
Fél év munkaviszony után otthoni munkavégzés részben lehetséges.

Magyarnyelvű, fényképes önéletrajzodat és motivációs leveled a bruttó fizetési igény megjelölésével küldd a cseh.anett@netrisk.hu címre. A kiválasztási folyamat két körös.
Gyorslinkek