Vakok, gyengénlátók számára

Az amerikai tulajdonú, 27 éves múlttal rendelkező Netrisk Magyarország a kelet-közép-európai térség egyik legdinamikusabban fejlődő online vállalata, amely immár Ausztriában, Csehországban, Szlovákiában és Litvániában is jelen van. Piacvezető társaságunk fő profilja a biztosítás, de ezen kívül telekommunikációs szolgáltatásokat összehasonlító és használtautó hirdetési platformmal is rendelkezünk.

Csatlakozz hozzánk, mint

PPC specialista

Lelkesít, ha minden átkattintás mögött a saját eredményeidet láthatod? A kisujjadban van a performance kampányok eszköztára? Szívesen részt vennél egy piacvezető márka gondozásában? Rendszerekben gondolkodsz, és nem jössz zavarba, ha egy javaslatodat számokkal is alá kell támasztanod? Legyél része egy folyamatosan fejlődő cégcsoport mindennapjainak, csatlakozz hozzánk PPC specialistaként!

Mivel foglalkozol majd, ha téged választunk?

Performance marketing csapatunk tagjaként elsősorban PPC kampányaink gondozása lesz a feladatod, amellyel támogatsz minket az éves teljesítménycélok elérésében, valamint a Netrisk Magyarország márkáinak erősítésében. Munkád során napi kapcsolatban leszel a SEO-ért felelős kollégákkal, a társterületekkel, valamint az IT csapattal.

Ezek lesznek a feladataid:

  • PPC performance kampányok tervezése, kezelése, értékelése és optimalizációja
  • Funnel/Churn elemzés, trendek követése, bővítési lehetőségek felkutatása
  • belső riporting használata, fejlesztése és saját riportok készítése
  • aktív részvétel a marketing- és kampánystratégia kialakításában, megvalósításában
  • kampányok folyamatos költségoptimalizációja
  • szoros együttműködés a SEO kollégákkal és egyéb társterületekkel

Te vagy az ideális jelölt, ha…

  • felsőfokú végzettséged van gazdasági vagy kapcsolódó területen
  • 2-5 év tapasztalatod van PPC területen, kampányok kezelésében (főleg Google Ads)
  • rendszerszemléletű, analitikus gondolkodásmóddal rendelkezel
  • nem okoz gondot, hogy számokkal támaszd alá javaslataidat
  • dolgoztál már bármilyen SEO vagy keyword power toolban (SEMRush, Keyword.com, Keyword Planner, stb.)
  • tökéletesen ismered a Google statisztikai-elemzési eszköztárát
  • legalább középfokú az angol nyelvtudásod
  • naprakészen tartod magad a nemzetközi szakmai trendekben
  • gyorsan tanulsz és alkalmazkodsz a piaci változásokhoz
  • szeretsz egy dinamikus és proaktív csapat tagjaként dolgozni
  • nálad mindig belefér a lényeg 30 karakterbe :)

Külön örülünk, ha…

  • szereztél már tapasztalatot több brand egyidejű kezelésében
  • rendelkezel SEO alapismeretekkel
  • képben vagy a HTML és/vagy script kódokkal
  • használtál már Google Tag Managert és Google Data Studiót
  • tudod használni az Excelt
  • van tapasztalatod a biztosítási szektorban

Mit kínál neked a Netrisk Magyarország?

  • egy stabil, kiszámítható munkahelyet, ahol tiszteletben tartjuk a szabadidődet, így nem várjuk el, hogy túlórázz, és attól sem kell tartanod, hogy a próbaidőd alatt nem engedünk el szabadságra
  • egy összetartó, sokszínű, támogató csapatot, akiktől rengeteget tanulhatsz
  • vigyázunk egymásra: a pandémia elején távmunkára álltunk át, és mivel bevált, úgy döntöttük, megtartjuk :)
  • 100%-ban bejelentett, versenyképes fizetést
  • fejlődési lehetőséget

Ha el tudod képzelni magadat a csapatunkban, várjuk önéletrajzodat a hr@netriskmagyarorszag.hu email címre! Reméljük, hamarosan találkozunk személyesen is!

Az Álláspályázatokra vonatkozó adatkezelési tájékoztatót az alábbi linken találod: „https://www.netrisk.hu/file2130_allaspalyazati_adatkezelesi_tajekoztato_20210201.pdf” Kérjük, csak az adatkezelési tájékoztató tudomásulvétele esetén küldd el jelentkezésedet Társaságunkhoz.
Gyorslinkek
Segíthetünk?
+36 1 413 3480
Hívható:
Hétfő 8:00 - 20:00
Kedd - Szerda 8:00 - 17:00
Csütörtök - Péntek 8:00 - 16:00